Nasıl Para kazanırım

Nasıl Para kazanırım

Bu Sistem Nasıl Çalışmaktadır ?
Bizler  Fal , Uzman , Yaşam Koçu , Astrolog , Eğitim Sitesi Açmak ve Kurmak istiyenlere yazılım ve script hizmeti sağlıyan firmayız. Ve  sitelerine yazılım ve teknik destek sağlıyoruz.
Bu tarz sitelerde eğitimci ve öğretmenler danışmanlar çalışmaktadır.
Öğrenciler ücretsiz üye olmakta , birebir görüntülü sohbet ile yada soru cevap , yada canlı chat ile eğitim almak istiyen üye ona göre süre satın alıyor. ( kredi kartı veya havale ile )
Siz site sahibi yani iş sahibi olursunuz,biz size sitenizi kuruyoruz,ve size gerekli konularda teknik destek sağlıyoruz.
Sizin elemanlarınız danışman oluyor.Bu eğitimcilere haftalık ödeme yapılıyor.
Örnek kazanç sistemi aşağıda sıralanmıştır.
Bu Sistemden Ne Kadar Kazanabilirim ?
danışman  Saatte : 60TL Kazanır.
Siz 1 Saatte : 120TL Kazanırsınız.
Ortalama 1 danışman günde 2 tane hizmet verdiğini  varsayalım.
Ortalama Aylık Kazancın : 6600 TL ( 1 eğitimciden kazanılan paradır )
Kazançlı bir gelir kaynağı olan danışmanlık sitesi sisteminden para kazanmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Eğitimcileri(elemanları) nereden bulabilirim ?
Ücretsiz seri ilan sitelerine (evinden çalışacak bay-bayan eğitmen,danışman,astrolog,psikolog,yaşam koçu aranıyor şeklinde ilanlar verebilirsiniz)
googleda istediğiniz anahtar kelimeye reklam vererekte danışman bulabilirsiniz.(evinden çalışarak para kazan ) v.b
Popüler sitelerden danışman yada tanıdıklarınıza, site açtığınızı bildirip,daha yüksek ücret vericeğinizi belirterek kendi sitenizdede çalıştırabilirsiniz.

Sitemin reklamını nasıl yaparım ve üye toplarım ?

Aslında internet ortamında bir sitenin tanıtımını yapmak çokta zor değil,biliyorsunuzki internette ciddi derecede ilan,forum v.b site türleri var ücretsiz fikir ve yazı paylaşabileceğiniz.Bu tür sitelere göndermek üzere şöyle reklam metinleri hazırlıyabilirsiniz. (Sitemiz www.xx.com üzerinden eğitim hizmeti almak ve yada bir eğitimci olarak çalışmak istermisiniz) şeklinde hazırlıyabileceğiniz yazıları bahsettiğimiz türde günde 5-6 siteye göndermiş olsanız 30 gün sonunda 200 civari sitede reklamınız yayınlanır.Bu size ciddi derecede trafik sağlar.
Yada ben bu şekilde uğraşamam derseniz kesenin ağzını açmak ve google gibi büyük arama motorlarına belli bazı kelimeler olan eğitim hizmeti , astroloji hizmeti , psikolog hizmeti , yaşam koçu hizmeti   gibi kelimelere reklam vermelisiniz.Tabi bizler bu konudada arzu ederseniz size yardımcı olacağız.

Leave a Comment

Name *

Email

Website